У ЗВ'ЯЗКУ З ОБ'ЄКТИВНИМИ ОБСТАВИНАМИ В РОБОТІ Є СУТТЄВІ ОБМЕЖЕННЯ

Адресна доставка в межах Харкова - до під'їзду, кур'єрами Нової Пошти 

Доставка по Харківській області - Нова Пошта (можливість попередньо уточнюється)

Доставка в інші регіони України - Нова Пошта (можливість попередньо уточнюється)

Підйом на поверх та монтаж (зборка) - можливість сильно обмежена, але ми будемо уточнювати це по кожному замовленню індивідуально 

Ми не видалятимемо опис наших звичайних умов доставки, який йде нижче, адже сподіваємось, що незабаром зможемо їх відновити

_______________________________________________________________________________________

ДОСТАВКА ПО ХАРКОВУ, ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА В ІНШІ РЕГІОНИ УКРАЇНИ

Для наших клієнтів з міста Харків ми можемо організувати доставку, підйом на поверх та монтаж меблів, які ви купуєте в інтернет-магазині BIG ROOM.

ДОСТАВКА ПО ХАРКОВУ ДО ПІД’ЇЗДУ

Доставку до під’їзду в межах міста Харків, ближнього передмістя і окремих районів області  виконують працівники, які спеціалізуються виключно на роботі з меблями. Вартість такої доставки для Харкова є фіксованою, для передмістя та області залежатиме від відстані.

При цьому у вас є можливість замовити таку спеціалізовану доставку у найбільш зручний для себе день та часовий інтервал (в межах нашого робочого графіку). Такий спосіб доставки є найкращим з точки зору збереження цілісності меблів, а також найбільш зручним для вас: ви зможете чітко планувати свій день і не марнувати час та нерви в очікуванні кур’єра.

Працівники спецдоставки також надають послуги розвантаження та підйому на поверх, монтажу меблів у вашому приміщенні. Ці послуги замовляються додатково, вартість підйому та монтажу розраховується та сплачується окремо. 

Якщо ви купуєте в нашому інтернет-магазині негабаритний товар, і вам потрібна лише доставка до під’їзду в межах Харкова, ми можемо відправити вам меблі з нашого складу службою таксі. Це буде дешевше, ніж спеціалізована доставка. Вартість доставки службою таксі залежатиме від віддаленості вашої адреси від нашого складу.      

Також ви можете забрати готове замовлення самовивозом з нашого складу.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

В будь-який населений пункт України ми організуємо доставку вашого замовлення транспортною компанією Нова Пошта.

Для всіх відправлень, незалежно від того, яку саме транспортну компанію ви оберете, ми робимо виклик кур’єра і відвантажуємо товар з нашого склада в місті Харків. Виключення – шафи-купе, їх ми відправляємо лише Новою Поштою і відвозимо на відділення. Будь ласка, враховуйте цей момент, коли робитимете розрахунок вартості доставки до вашого населеного пункту.

Зверніть увагу: відправлення з наложеним платежем ми робимо лише через Нову Пошту.  

Вартість доставки визначають транспортні компанії на базі своїх умов та тарифів, які діють на момент відправлення вашого готового замовлення. Стоимость доставки устанавливает транспортная компания согласно своим тарифам, действующим на момент отправки вашего заказа. Менеджери інтернет-магазина BIG ROOM можуть повідомити вам лише приблизну вартість такої доставки, яку вони розраховують на відкритих калькуляторах на сайтах транспортних компаній. Адміністрація інтернет-магазина не впливає на вартість перевезень і на приймає претензій у випадках, коли фактична вартість доставки, визначена перевізником та вказана в ЕН (декларації), відрізняється від тієї, що була попередньо розрахована як орієнтовна. При цьому ми завжди готові проконсультувати вам з питань взаємодії з перевізником і допомогти у вирішенні претензій до доставки, якщо вони виникнуть.

ПІДЙОМ НА ПОВЕРХ  

Послуга підйому на поверх доступна для клієнтів в місті Харків, у ближньому передмісті та окремих районах Харківської області. Вартість послуги розраховується та сплачується окремо. Сума залежить від кількості елементів, їхніх габаритів та ваги, а також способу виконання підйому (сходами пішки або ліфтом).  

МОНТАЖ ТА УСТАНОВКА  

Вартість послуги визначається окремо на кожний елемент меблів і залежить виключно від особливостей конструкції.