Графік роботи:

Пн-пт: 

Сб: 

Каталог
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кухня «МоDa»

Модульні кухні «МоDa» – це яскраві глянцеві фасади, що відповідають сучасним концепціям дизайну у стилі модерн.

Кухонні фасади, декоровані плівкою ПВХ, вибирають дбайливі господарі, які прагнуть нових рішень, але не бажають витрачати на меблі для кухні значну суму. Бюджетно й естетично — завдяки цим двом перевагам глянцеві плівкові фасади сьогодні домінують на меблевому ринку та стають хітами продажів. Увагу покупців також приваблює вражаюча тональна палітра. Ми пропонуємо фасади 18 кольорів, і в основному це яскраві та активні, кілька з них — з ефектом металік. Великі глянцеві поверхні верхніх модулів вдало комбінуються з вітринами із матового скла — скляні елементи ефектно виглядають та полегшують загальний інтер’єр. Завершує ансамбль релінгова ручка двох розмірів — для стандартних та широких горизонтальних фасадів.

Ми намагаємося слідувати тенденціям європейської меблевої моди і в той же час враховуємо смаки та вподобання наших клієнтів, тож ви самі можете стати дизайнером власної кухні, комбінуючи кольори та модульні елементи так, як самі цього забажаєте.

 

 

 

Зверніть увагу на те, що деякі деталі, такі як дрібні блискітки у фасадах з ефектом “металік”, можуть виглядати невиразно на зменшеному зображенні або при спогляданні виробу вживу з далекої відстані. Для більш точного уявлення ознайомтеся із зразками виробів.

 

Немає товарів

Вгору