Графік роботи:

Пн-пт: 

Сб: 

Каталог
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кухня «Interno»

Кухня «Interno» – це фарбована матова поверхня з інтегрованою ручкою, яка в інтер’єрі сучасної кухні має водночас оригінальний та мінімалістичний вигляд.

Відсутність виступаючої фурнітури – це більша надійність та функціональність виробу. Суть інтегрованих ручок в тому, що у площині фасаду фрезерується паз, який грає роль звичайної ручки. Функціональність такого елемента – абсолютно не гірше накладних моделей. Вигляд монолітної конструкції фасаду та ручки – ідеально організовує простір сучасного стилю кухонь.

Фарбований фасад «Interno» – зручна і практична розробка у 8 кольорах, підібраних в контексті сьогоденних трендів дизайну кухонь. Поряд з класичним білим та чорним, пропонуємо ніжні та насичені відтінки інших кольорів. Не обов’язково використовувати один колір, можливо поєднувати контрастні, або навпаки, зіграти на тонових нюансах близьких кольорів.

Завдяки горизонту ліній, фасади «Interno», навіть у невеликій кухні візуально розширюють простір, надають відчуття рівноваги, спокою та стилю.

 

 

Немає товарів

Вгору