Графік роботи:

Пн-пт: 

Сб: 

Каталог
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кухня «Кредо»

Кухня «Кредо» — це поєднання елементів стриманого класичного стилю з новими тенденціями та матеріалами. Чіткі лінії і стриманий декор у вигляді фрезерування не перевантажують інтер’єр та надають приміщенню затишний, але сучасний вигляд.

Важливі для класики матові поверхні представлені у восьми колірних рішеннях. Наша фабрика пропонує покупцям шість однотонних варіантів фасадів, виконаних у пастельних або насичених кольорах. У поєднанні з деревоподібною структурою, вираженою більш або менш чітко (в залежності від конкретної моделі), такі поверхні виглядають сучасно, цікаво і модно. Верхні модулі можуть бути доповнені вітринами зі скла сатин, що привнесе в інтер’єр настрій легкості. Акуратна невигадлива ручка виглядає ненав’язливо і доповнює загальну картину.

Кухня «Кредо» – це просте, але в той же час грамотне рішення, яке сподобається покупцям, котрі пред’являють високі вимоги до естетики і функціональності.

 

Зверніть увагу на те, що деякі деталі такі як деревоподібне тиснення в серії Д при зменшені зображення чи споглядання з далекої відстані можуть виглядати невиразно. Для більш точного уявлення ознайомтеся із зразками виробів.

 

 

Немає товарів

Вгору