До уваги клієнтів та гостей інтернет-магазина меблів BIG ROOM®

Адміністрація інтернет-магазина уважно слідкує за тим, щоб ціни на нашому сайті відповідали ціновій політиці виробників, з якими ми співпрацюємо як офіційний дилер, та були актуальними. Разом із тим зараз багато фабрик одночасно змінюють свою номенклатуру та ціни, через це процес оновлення інформації у нас на сайті дещо ускладнюється та уповільнюється. Саме тому ціни на деякі групи товарів та окремі позиції можуть бути неактуальними. Ми докладаємо зусиль, щоб це виправити, але роблячи замовлення, просимо уточнювати ціни. Приносимо вибачення за ці незручності та сподіваємось на вашу лояльність.

Наголошуємо, що при оформленні замовлення в документах, які ми вам надішлемо, будуть вказані точні, актуальні ціни, котрі будуть зафіксовані, як тільки ви зробите передоплату.

Серійні меблі (за виключенням безкаркасних м’яких меблів, окремих моделей тумб та комодів з натурального дерева, кованих передпокоїв та офісних стільців) поставляються з фабрик на наш склад в розібраному вигляді, у фабричній упаковці. Всі ціни в нашому інтернет-магазині BIG ROOM® вказані без урахування вартості монтажу та доставки на адресу покупця.  

Оплата замовлення в інтернет-магазині меблів BIG ROOM®

Всі замовлення передаються в роботу після передоплати. Розмір передоплати – від 30% до 70% – залежить від того, які саме меблі ви у нас вибрали. Точну суму передоплати ми повідомляємо вам в процесі узгодження та оформлення вашого замовлення.  

Форма оплати:

  • переказ на банківський рахунок; комісію банку за переказ коштів сплачує покупець.

ВАЖЛИВО: ми фіксуємо ціни! Таким чином, роблячи авансовий платіж у встановленому розмірі, ви отримуєте гарантію того, що меблі будуть поставлені вам саме за тією ціною, яка діяла на момент внесення передоплати, незалежно від будь-яких подальших цінових коливань.   

Оплата за товар в інтернет-магазині BIG ROOM® здійснюється в національній валюті України.