Графік роботи:

Пн-пт: 

Сб: 

Каталог
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кухня «Квадро»

Кухня «Квадро» – це стримана класика у сучасній інтерпретації. Фасади у матовому виконанні імітують природну фактуру дерева, а нові кольорові рішення надають їй модернового вигляду.

Матові фасади «Квадро» доступні у восьми кольорах: це можуть бути яскраві, насичені поверхні з переданою деревоподібною структурою тиснення (шість однотонних варіантів кольору). Матова релінгова ручка у двох розмірах (більша – для широких горизонтальних фасадів і менша — для типових) чудово вписується у загальну картину.

Широка кольорова гама та можливість комбінувати модулі будь-яких типорозмірів дають великий простір для фантазії. Зауважимо, що кухні під дерево ніколи не виходять із моди — у сучасному інтер’єрі такі меблі виглядають актуально і стильно, і в той же час додають помешканню тепла та затишку. При цьому кольори можуть бути і світлими, і темними — який би з них ви не обрали, з фасадами «Квадро» вам вдасться створити на кухні приємну і комфортну атмосферу, яка, до того ж, відповідатиме останнім модним тенденціям.

 

 

Зверніть увагу на те, що деякі деталі такі як деревоподібне тиснення в серії Д при зменшені зображення чи споглядання з далекої відстані можуть виглядати невиразно. Для більш точного уявлення ознайомтеся із зразками виробів.

 

Немає товарів

Вгору