Графік роботи:

Пн-пт: 

Сб: 

Каталог
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кухня «Модена»

Кухня «Модена» – нетривіальне та цікаве рішення від художників меблевої фабрики «Vip-Master», яким вдалося органічно вплести у сучасну композицію тепло стилю модерн та індустріальні тенденції. В одному ансамблі напрочуд гармонійно поєдналися класичний деревоподібний малюнок та матоване скло, стильна металева ручка і невеликі «віконця» провінційного французького будиночка.

Дизайнери сміливо використали різні фактури та матеріали, запропонувавши широку варіативність їх комбінування. На особливу увагу заслуговують плівкові фасади двох видів, які можна поєднувати між собою, – лаконічні рамкові та з цікавим декоративним оформленням, що імітує віконні рами. Кольорова гама, в якій вони представлені (8 матових кольорів з деревоподібним тисненням), покликана створити особливу атмосферу тепла й затишку. Натомість, комбінація таких фасадів зі скляними вітринами, які також представлені у широкому асортименті, робить приміщення більш ошатним та стильним, додає відчуття легкості і додаткового простору.

Кухня «Модена» сподобається прихильникам оригінальних рішень, для котрих практичний бік та естетична привабливість однаково важливі.

 

 

Зверніть увагу на те, що деякі деталі такі як деревоподібне тиснення в серії Д при зменшені зображення чи споглядання з далекої відстані можуть виглядати невиразно. Для більш точного уявлення ознайомтеся із зразками виробів.

 

Немає товарів

Вгору